Γιορτές , ΕκδηλώσειςΚαρφιτσωμένα
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΗΓΥΡΕΩΣ ΜΑΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ
![](https://apantes.gr/wp-content/uploads/2023/06/347449580_3605895029645936_3696677724216387402_n-225x300.jpg)
Σάββατο 10 Ιουνίου 2023: 8 το βράδυ Πανηγυρικός Εσπερινός, μετά αρτοκλασίας και θείου κηρύγματος
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023: 7-11 το πρωί Όρθρος, Θεία Λειτουργία για την εορτή Πάντων των Αγίων ιερουργούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου μας κ. Νεκταρίου, ο οποίος θα κηρύξει τον θείο λόγο
7.30-9 το βράδυ: Εσπερινός και Κτιτορικό μνημόσυνο, για την ανάπαυση όλων όσοι έκτισαν, διακόνησαν, ιεράτευσαν, επιτρόπευσαν, έψαλαν, ευεργέτησαν, συμμετείχαν στη ζωή της ενορίας
Σας περιμένουμε!