Γιορτές , Εκδηλώσεις
ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2 & 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024
![](https://apantes.gr/wp-content/uploads/2024/03/asotos_ios-300x204.jpg)
Το Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 δεν θα γίνουν οι κατηχητικές μας συνάξεις, ούτε ο Εσπερινός λόγω εξόρμησης με τους νέους και τα παιδιά της ενορίας μας στα Ζαγοροχώρια.
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024: 7.30-10.45 π.μ. Όρθρος και Θεία Λειτουργία για του ασώτου υιού, δεύτερη Κυριακή του Τριωδίου, Αγιασμός για την είσοδό μας στον νέο μήνα.
11-12 το μεσημέρι στη “Γωνιά” Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ, συζήτηση πάνω στο ευαγγέλιο της ημέρας, σε θέματα της επικαιρότητας και γενικότερα με τον π. Θεμιστοκλή