Γιορτές , Εκδηλώσεις
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ ΣΤΟΝ ΝΑΟ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑ ΤΩΝ ΚΟΛΛΥΒΩΝ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΟΥ ΤΗΡΩΝΟΣ
![](https://apantes.gr/wp-content/uploads/2022/03/d58f5-05-300x200.jpg)
Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022: 4.30-6 μ.μ. Α’ Χαιρετισμοί
Σάββατο 12 Μαρτίου 2022: 7.30-9.30 π.μ. Όρθρος και Θεία Λειτουργία για την εορτή του διά των κολλύβων θαύματος του Αγίου Θεοδώρου του Τήρωνος. Στο τέλος θα γίνει και μνημόνευση των ονομάτων κεκοιμημένων αδελφών μας