Γιορτές , Εκδηλώσεις
ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΜΑ 15… Η ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021
![](https://apantes.gr/wp-content/uploads/2021/01/Μετά-τα-Φώτα-2-300x197.jpg)
Στον ναό μας θα γίνει το πρωί της Κυριακής 10 Ιανουαρίου 2021, Μετά τα Φώτα, 8-10 π.μ. η θεία λειτουργία. Λόγω της καραντίνας η ακολουθία θα τελεστεί κεκλεισμένων των θυρών. Θα υπάρξει όμως μετάδοση από το κανάλι μας στο YouTube.
Μετά την ακολουθία, αν είστε διερχόμενοι, για λίγη ώρα θα μπορείτε να πάρετε το αντίδωρο και Μεγάλο Αγιασμό από την εορτή των Θεοφανείων. Αυτονόητο ότι τηρούμε τα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας.
Το κανάλι μας