Γιορτές , Εκδηλώσεις
ΑΓΡΥΠΝΙΑ ΣΤΟΝ ΝΑΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
![](https://apantes.gr/wp-content/uploads/2021/12/xairetismoi-sti-gennisi-tou-xristou-300x180.jpg)
Μικρή Αγρυπνία θα γίνει στον ναό των αγίων Πάντων Κέρκυρας την Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου 2021 από τις 8 το βράδυ έως τις 12.30 μετά τα μεσάνυχτα περίπου για την παραμονή των Χριστουγέννων. Θα τελεστούν οι ακολουθίες των Μεγάλων και Βασιλικών Ωρών, ο Εσπερινός των Χριστουγέννων με τα αναγνώσματα και το “Λαθών ετέχθης”, καθώς και η θεία λειτουργία του Μεγάλου Βασιλείου.